Rádi vás uvítáme třetí zářijový víkend u nás na statku, kde připravujeme minifestival BioBytí 2022. Setkání široké veřejnosti v částečně zrekonstruovaném areálu dvora našeho staku u dobré muziky, s chutným jídlem, pitím a s bohatým programem pro celou rodinu.

V pátek 16.9. 2022 proběhne podvečerní koncert. Vystoupí mladý a nadějný písničkář Vojta Jerry Juza z Dolního Újezda, jeho kvalitní písně již přesáhly prosté "hranice " youtube kanálu a facebooku. Dále nás poteší svým umem folkbluesová skupina Alibaba z Olomouce, vítěz různých žánrových soutěží. Večer uzavře vystoupení Pavla Helana, multižánrového muzikanta a instrumentalisty, který sám sebe chrakterizuje jako "vlídného" písničkáře.

Sobota 17.9. 2022 bude ve znamení venkovské slavnosti s dechovkou Pohoranka a místní taneční kapelou MIX. Kolem celého areálu statku bude probíhat jarmark zaměřený na produkty regionálních farmářů. 

Bohatý program pro děti - tvoření, hry... doplní divadelní představení Divadla JOJO, projížďky na koních (individuální i bryčka) spojené s ukázkou drezury a řemesla "kovbojů" a možná "přijde i kouzelník".